Spring naar de inhoud

Trainingscriterium

Aanwezigheidslijst Trainingen – Jc Zwalm

2022JanuariFebruariMaartApril Mei JuniJuliAugustusSeptemboctobernovemberdecemberTotaal
Alex Koussonsky4534243530
Ann De Winne1148455425654
Annelien Dejonckheere22
Barend Van Caenegem124512
Bernadette Machtelinckx2143721323
Brigitte Scheldewaert2143431321
Bronwen Van Caenegem24511
Carine Buysse11
Carla De Maeseneer213
Christel Stevelinck534323223330
Claudia Van Der Haegen5474375104453
David Paelinck112145216
Didier Van Den Bussche376353567651
Dirk Pede4524334227
Dorine De Graeve11
Ellen De Greve64347422436
Filip Herman1447218
Francis Dejoncheere11
Frieda De Visscher1322323420
Geert Van Damme12131210
Geoffrey Bontemps0
Gert Rombaut0
Glen Bral 0
Greta Vervondel445433535541
Hans Hove665533234441
Hilde Van De Velde345767578759
Inge Termonia445433645543
Isabel Persoons111115
Jean Francois Parent112
Jean Paul Gevaert314
Jenny De Vos111238
Johan Van Der Eecken547334445241
Johan Van Handenhove112
Johnny Torfs0
Karlien Rogiers211116
Karlien Van Steenbrugge23211110
Kathy Petit11316
Kristy De Schepper4810582268558
Kurt De Smet 112
Leen Delie886853341
Liesbeth Descheemaeker4112210
Lieven Van Alboom4313314
Luc Verwulgen2133331319
Marc Degroote252423321
Marc Maes11771111109131213104
Marc Meirlaen21110213130
Marie-Rose Broodcoorens1289988499884
Marleen Moerman51113415
Mathieu Vijverman0
Matthias Geiregat877443158451
Miet Van Poecke645664846655
Nadia Roeland67375435545
Natalie Meirlaen11125
Nathalie Lauwyck23254524330
Oskar Van Nieuwenhuize0
Pascal Wijnant11
Patrick De Bisschop0
Patrick Van De Cauter11
Philip Bauwens108966481341078
Philip De Clercq0
Rafael Vermeulen325535342436
Rita Devos724554325340
Rita Meulenijser866788589873
Robbe Snaet4122110
Ronny Van Poucke332210
Roselinde Van Caenegem23510
Rudy Melkebeke32566775647
Rudy Tondeleir2143421320
Rudy Vermeersch13318
Sara Vermeersch11
Saskia Van Der Haegen5364735106453
Siska Lelieur1311118
Thierry Simoens112
Tom Nachtergaele2444216
Toon Petermans641656423542
Viona Tondeleir1131118
Wim Van Nieuwenhuize2122313115
Hilde Declercq95115
Bénédicte Lauwaert 78419
Catherine Van De Moortele8651525
An De Backer22
Jurgen Basselier234211
Leonard Dewaele221117
Cindy Demeyer1225

Copyright JC Zwalm | Sitemap | Privacy